Меню Вход

Главни съдии

Списък Главни съдии с платена картотека за 2020


Списък Главни съдии с платена картотека за 2020

Съдия Категория Клубна принадлежност
Първа – Ниво Държавни първенства Свободна практика
Албена Добрева Цветкова Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Албена", гр.Пловдив
Александър Лъчезаров Михайловски Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Анди Алексеев СТОИМЕНОВ Втора – Ниво Държавни турнири ТК "НСА", гр.София
Андреана Николова Филева Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Албена", гр.Пловдив
Антоанета Димитрова Димитрова Бяла значка – Ниво Международни турнири Свободна практика
Антон Христов Костов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Боряна Петрова Джумалийски Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Русе", гр.Русе
Боян Тодоров Райчев Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Каварна", гр.Каварна
Валентин Варадинов Спенджаров Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Хасково", гр.Хасково
Веселина Любенова Донева Бяла значка – Ниво Международни турнири Свободна практика
Владислав Георгиев Матеев Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Изида", гр.Добрич
Георги Спасов Гулев Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Берое", гр.Стара Загора
Глория Любенова Стоянова Първа – Ниво Държавни първенства Свободна практика
Даниел Господинов Петков Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Десислава Антонова Джоргова- Денова Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Септември 06", гр.София
Диан Владимиров Латунов Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Димитър Георгиев Аврамов Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Асеновград", гр.Асеновград
Димитър Стоянов Стоилов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Радомир", гр.Радомир
Добрина Радкова Стоянова Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Ева Емилова Владева Втора – Ниво Държавни турнири Свободна практика
Евлоги Николов Вълчанов Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Елена Григорова Николова-Петкова Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора
Елена Седефова Андонова Трета – Ниво Регионални турнири Свободна практика
Елена Славова Цингова Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Живко Атанасов Жеков Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Хемус", гр.Велико Търново
Ивайло Калинов Бучински Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Мачпойнт", гр.Благоевград
Ивайло Недялков Цветков Бяла значка – Ниво Международни турнири Свободна практика
Ивайло Николаев Илиев Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Кристи", гр.Дряново
Ивелин Георгиев Иванов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора
Илиан Калинов Анастасов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Пирин", гр.Благоевград
Йордан Иванов Димитров Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Кристи", гр.Дряново
Йордан Николов Желев Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Добрич", гр.Добрич
Йордан Орлинов Гаврилов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Диана", гр.София
Костадинка Александрова Стоилова Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Красимира Стефанова Господинова Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Русе", гр.Русе
Любомир Станимиров Бадински Бяла значка – Ниво Международни турнири Свободна практика
Манол Александров Манолов Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен
Мариана Колева Ненова Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Дема", гр.София
Марин Димитров Атанасов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Свиленград", гр.Свиленград
Методи Красимиров Кирилов Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Нефтохимик", гр.Бургас
Милена Петкова Коцева Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Левски", гр.София
Николай Иванов Парасков Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Хасково 2015", гр.Хасково
Николай Иванов Пръвчев Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Дема", гр.София
Павлина Лазарова Господинова Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Добрич", гр.Добрич
Пламен Иванов Тушлеков Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Враца 2013", гр.Враца
Радостин Мариянов Радославов Трета – Ниво Регионални турнири Свободна практика
Силвия Бориславова Ботушарова Втора – Ниво Държавни турнири ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик
Славена Любомирова Цветанова Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас
Снежана Томова Плачкова Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Локомотив ", гр.Пловдив
Спас Георгиев Гулев Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Берое", гр.Стара Загора
Стефан Куртев Христов Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Авеню", гр.Бургас
Тодор Георгиев Тодоров Първа – Ниво Държавни първенства Свободна практика
Тодор Цветков Бешевишки Първа – Ниво Държавни първенства ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Тони Иванов Венелинов Втора – Ниво Държавни турнири Свободна практика
Христо Валентинов Менков Трета – Ниво Регионални турнири ТК "Плевен 90", гр.Плевен
Юлияна Руменова Диамандиева Втора – Ниво Държавни турнири Свободна практика

 

©Българска Федерация по Тенис изработка pushka.eu  

 

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център СпортмедDECATHLONБУЛИНС
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+