Меню Вход

Започнаха квалификациите на Държавното първенство на закрито до 18г. в Бургас

Започнаха квалификациите на Държавното първенство на закрито до 18г. в Бургас
11-01-2020 15:08
Днес на кортовете на ТК"Авеню" в Бургас започнаха мачовете от квалификациите на Държавното лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 18 годишна възраст.

 

Квалификациите се провеждат от днес до 13 януари, а двубоите от основните схеми - от 14 до 17 януари. Основна схема е съставена от 16 участника, а квалификацията от 24 тенисисти.


Резултати от днес :

Юноши, квалификация 1- ви кръг :

Адрияно Дженев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Михаил Иванов (ТК "Локомотив 1929", София) 6-1, 6-3

Лъчезар Каракашев (ТК "Левски", гр.София) – Александър Гюнов (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6-3, 6-1

Александър Николов (ТК "Диана", гр.София) – Борис Цветков (ТК "Диана", гр.София) 6-1, 6-2

Илиян Радулов (ТК "Тракия", гр.Пловдив) – Боян Иванов (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6-0, 6-0

Никола Маринов (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Иван Иванов (ТК "Розова долина", гр.Казанлък) 6-4, 6-1


Девойки, квалификация 1- ви кръг :

Мила Георгиева (ТК "Малееви", гр.София) – Невена Янкова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6-0, 1-6, 6-3

Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София) – Лора Гергова (ТК "Дема", гр.София) 6-1, 6-0

Ира Тодориева (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) – Инес Мирчева (ТК "Дема", гр.София) 6-2, 6-1

Мариана Миндева (ТК "Спорт Палас", гр.Сливен) – Йоана Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-3, 6-2

Габриела Митева (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) – Мегън Кунинска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-2, 6-4

Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) – Катрин Стефанова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-3, 6-1

Даниел Иванова (ТК "Изида", гр.Добрич) – Атина Пападопулу (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-1

Илайда Юзтюрк (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Хелин Шефкед (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6-3, 6-3


Всички срещи в спортната зала на тенис клуб „Авеню" могат да бъдат наблюдавани безплатно от любителите на тениса. Турнирен директор е Николай Манчев, а главен съдия Николай Пръвчев.


Програма :

12.01.2020 (неделя) - втори кръг квалификация

13.01.2020 (понеделник) - финали квалификация; записване за основна схема от 12:00 до 13:00 ч.; не преди 14:00 часа - 1/4-финали двойки

14.01.2020 (вторник) - първи кръг единично

15.01.2020 (сряда) - 1/4-финали единично; 1/2-финали двойки

16.01.2020 (четвъртък) - 1/2-финали единично; финали двойки

17.01.2020 (петък) - финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+