Меню Вход

Известни са четвъртфиналистите на сингъл и финалистите по двойки на Държавното лично първенство на закрито до 12 г.

Известни са четвъртфиналистите на сингъл и финалистите по двойки на Държавното лично първенство на закрито до 12 г.
17-12-2019 18:07
Днес на кортовете на ТК "Барокко Спорт", гр.София станаха ясни четвъртфиналите на сингъл и финалите по двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито момчета и момичета до 12 год. Надпреварата се организира от Българската федерация по тенис и ТК "Барокко Спорт",

 

Резултати, момчета, 1/8- финали:

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) – Димитър Станков (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 6-2, 6-0

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) 6-1, 6-1

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Боян Влахов (ТК "1882", гр.София) 6-0, 6-4

Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) – Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-4, 6-3

Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София) – Руси Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6-1,7-5

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) – Константин Кирчев (ТК "15:40", гр.София) 6-0, 6-3

Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Преслав Филев (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6-2, 6-1

Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил) – Васил Русанов (ТК "НСА", гр.София) 6-3, 6-2


Жребий за четвъртфиналите при момчетата :

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) – Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София)

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София)

Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София) – Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София)

Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Виктор Атанасов (ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил)


Резултати, момичета, 1/8- финали :

Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Александра Рангелова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6-2, 6-1

Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) – Дея Недкова (ТК "Дема", гр.София) 6-1, 6-3

Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Антония Станева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-0, 6-1

Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) – Мая Енчева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 2-6, 6-2, 6-2

Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) – Евгения Стоянова (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 6-3, 6-0

Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) – Михаела Бобева (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 4-6, 6-1, 6-2

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Елица Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6-0, 6-1

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) – Андрея Глушкова (ТК "Дема", гр.София) 6-1, 6-2


Жребий за четвъртфиналите при момичетата :

Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София)

Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово)

Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) – Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол)

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София)


Полуфинали, двойки, момчета :

Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) /Дейвид Илиев (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) – Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) / Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) 7-6(6), 2-6, 10-8

Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) / Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) – Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе)/Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) 6-2, 7-5


Полуфинали, двойки, момичета :

Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) / Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) – Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) / Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-7(4), 7-6(1), 10-5

Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) / Стелиана Гичева (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) – Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) / Рая Стайкова (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 7-6(3), 2-6, 10-1


Програма :

18.12.2019 1/4 финали единично; финали двойки

19.12.2019 1/2 финали единично;

20.12.2019 финали единично

Спонсори и партньори
Официални спонсориAES BulgariaMonbatБанкяУниверситетска болница
Официални партньориHEADAsicsМедицински Център Спортмед
Медийни партньори
ПартньориММСБОКITFTennis EuropeErasmus +Kinder+